Hasan Gazi Baklavaları

Damaklarınızdaki en iyi lezzet olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Hedefimiz baklava tutkunlarına hem lezzetli hemde her bütçeye uygun, tadıyla damaklarda kalan baklava ve çeşitleri sunmaktır. Bu Lezzet yolculuğuna bir aile şirketi olarak çıktık. Damak tadınızı tatmin edecek en iyi lezzetleri size sunmak isteyen deneyimli ve tutkulu bir aileyiz ve sizi de ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Hasangazi baklavaları kurulduğu 1966 yılından günümüze sektöre unutulmaz lezzetler sunmanın yanı sıra bir çok pasta ustası da yetiştirmiştir.

Tarihimiz
1966 Yılından beri en sevilen baklavacı
Bizim hikayemiz, kendisi de baklava aşığı olan Hasan Gazi’nin meslek aşkıyla 1966 yılında Tekirdağ Çorluda, Reşadiye mahallesi’nde küçük bir baklavacı dükkanı açarak işe koyulmasıyla başlıyor. Hasan Gazi kısa zaman içinde kendi bölgesinde kendi tarzıyla ortaya koyduğu lezzetli ürünlerle çok zevildi. Kısa sürede tadıyla aranan bir marka haline geldi. Daha fazla çeşit sunabilmek için ülkenin farklı bölgelerinden en iyi ustalarla ekibini genişletti.


Günümüzde her gün yüzlerce müşteriye hizmet veren başta istanbul olmak üzere bir çok şehirde şubeleri olan büyük bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyoruz. Hasan gazi baklavalar. Lezzetimizin sırrı elbette ustalarımızın lezzeti ellerini ve bu işe verdikleri önem. Fakat asıl sırrımız Trakya’nın bereketli topraklarında yetişen kendimiz tedarik ettiğimiz süte ve tereyağından kaynaklanıyor. Sütümüz ve tereyağımız tamamen yerel üreticelerde bize özel olarak üretilmektedir.

Hasan Gazi baklavaları sizden aldığı destekle her zaman daha iyi hizmeti sunmak için kendisini geliştiriyor. Bize her konu da sosyal medya bağlantılarımız ve webn sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Görevimiz

Tüm insanlığa temiz, güvenilir ve organik kaynaklardan elde edilmiş lezzetli ve kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak. Böylece kaliteli  ve lezzetli ürünlere ulaşımı tüm kesimlerin hizmetine sunmaktır. 

Amacımız

Hasan gazi baaklavaları olarak bir aile şirketiyiz ve bu samimi aile ortamını işimize de yansıtıyoruz. En büyük amacımız yöresel kaynakları kullanarak çiftçimze destek olarak toplumuzda farkındalık yaratmaktır.